Jezus Chrystus

Jezus Chrystus

Aktywne filtry

Obrazy święte Jezus Chrystus zróżnicowanie ofert

Obraz Jezus Chrystus może przybierać rozmaite formy. Jednym z najbardziej znanych jest reprodukcja dzieła przedstawiającego ostatnią wieczerzę, czyli Zbawiciela dzielącego się chlebem z apostołami. W domach osób, które w życiu kierują się nauką Chrystus doskonale sprawdzi się obraz Serce Jezusa lub obraz Chrystus Król. Można także sięgnąć po wariant z Dobrym Pasterzem lub wybrać dzieło ukazujące Syna Bożego podczas modlitwy w Ogrójcu. Dużym zainteresowaniem cieszy się ponadto wizerunek Zbawiciela odtworzony z Całunu Turyńskiego.

Jezus Chrystus obrazy w różnych formatach


Obrazy z Jezusem są dostępne w różnych wymiarach. W ten sposób można łatwo dobrać model do swoich indywidualnych potrzeb. Podczas gdy niewielkie obrazy sprawdzą się w domach, większe mogą stanowić ozdobę świątyni czy sali katechetycznej. Wybierając obraz z wizerunkiem Chrystusa warto zwrócić uwagę na ramę. Do wyboru jest drewniana lub metalowa. Pierwsza świetnie sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu tradycyjnym i rustykalnym. Druga podkreśli charakter eleganckich przestrzeni klasycznych.

Obrazy Jezus Chrystus najważniejsze momenty z Jego życia

Życie i śmierć Jezusa Chrystusa stały się nierozerwalnym elementem kościoła, na którym oparł on wiele prawd i doktryn. Obrazy przedstawiające Syna Bożego podczas jego ziemskiego bytu zawsze emanują ciepłem i miłością. Najważniejsze momenty z życia Chrystusa zostały przeniesione na płótno z zachowaniem najwierniejszych detali. Jezus w ogrójcu czy Serce Jezusa to jedne z najpopularniejszych obrazów, które ujmują swoim mistrzowskim wykonaniem i skłaniają do zadumy nie tylko nad życiem samego Chrystusa, ale także jego wszystkich wyznawców.