Świece Sojowe

Świece Sojowe

Aktywne filtry

Świece sojowe - świece ekologiczne

Świece sojowe to ciekawa alternatywa dla klasycznych produktów zapachowych. Są znakomitym wyborem dla osób, które lubią otaczać się niezwykłym, naturalnym aromatem i nade wszystko stawiają na rozwiązania ekologiczne. Świece sojowe to najwyższej jakości produkty, które docenią nie tylko koneserzy.

Świece sojowe – w zgodzie z naturą

Świece sojowe to naturalne akcesoria wegańskie, wyprodukowane całkowicie w duchu proekologicznym. Zawierają biodegradowalny wosk sojowy i wyposażone są w bawełniany knot. Soja wykorzystana przy tworzeniu świec jest w pełni naturalna. Świece sojowe nie zawierają też żadnych substancji syntetycznych, zatem są nietoksyczne i nie kopcą. Produkt emituje również o wiele mniej dwutlenku węgla niż tradycyjne rozwiązania parafinowe. Ponadto właściwości zapachowych świec sojowych sprawiają, że są one bezpieczne dla ludzi i środowiska. Śmiało można palić je przy dzieciach, osobach zmagających się z astmą czy alergiami. Świece sojowe posiadają także inne zalety. Odpowiednio palona świeca nie tuneluje, a to oznacza, że można z niej korzystać, dopóki wosk całkowicie się nie stopi. Ponadto, przy przypadkowym zabrudzeniu, są łatwiejsze w czyszczeniu za sprawą niższej temperatury topnienia.

Świece sojowe – stylowy prezent

Świece sojowe są nie tylko stylowymi akcesoriami, ale stanowią świetny pomysł na upominek. Ich design powoduje, że z powodzeniem komponują się z wnętrzami w tradycyjnym, jak i bardziej nowoczesnym stylu. Dlatego po sojowe świece zapachowe z powodzeniem można sięgnąć, wybierając prezent dla bliskiej osoby. To zawsze trafiony podarunek, który wprowadzi do wnętrza niezapomniany nastrój. Szkło jasne lub kolorowe sprawia, że świece sojowe podczas palenia zapewniają ciepłe światło. W połączeniu z wybranymi zapachami, są sposobem na relaks w domowym zaciszu. Dodatkowo naturalny wosk lepiej utrzymuje kolor, przez co lepiej prezentuje się jako element dekoracji. Mirra i kadzidło, oliwka, figa, kaszmir i bryza morska czy cedr to tylko niektóre aromaty, które stopniowo uwalniane, pozwolą przenieść się do strefy komfortu, zapewniając moc pozytywnych wrażeń.