Filtruj według

Cena

Cena

  • 29,00 zł - 397,00 zł

Różańce srebrne

Aktywne filtry

Różaniec srebrny - klasyka i elegancja

Jedną z najważniejszych, a zarazem najpopularniejszych form przekazywania czci Maryi jest niewątpliwie modlitwa różańcowa. Podczas specjalnych nabożeństw wierni gromadzą się, aby pomodlić się z różańcami w rękach. Srebrny różaniec stanie się wspaniałym elementem wyjątkowych chwil spędzonych na modlitwie.

Elegancki i subtelny podarunek

Wysublimowane piękno oraz blask prawdziwego srebrna utwierdzi w przekonaniu, że każdy moment spędzony na oddawaniu czci Maryi poprzez modlitwę warty jest najpiękniejszej oprawy. Różańce srebrne to produkty najwyższej jakości. Bez względu na swoją formę, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Wszystko za sprawą wyjątkowości, którą gwarantują różańce ze srebra. Są doskonałym prezentem na prezent, który z pewnością zachęci do modlitwy obdarowanych w każdym wieku. Srebrny różaniec sprawdzi się w charakterze podarunku komunijnego lub jako dodatek do głównego prezentu. Umieszczony w gustownym opakowaniu razem z dedykacją będzie wspaniałą pamiątką. Różaniec ze srebra stanowi znakomite towarzystwo podczas uroczystości o wyjątkowym, duchowym charakterze.

Różańce ze srebra mogą występować w wielu wariantach. Dostępne są produkty wykonane w całości z metalu szlachetnego, jak również te, dopełnione barwnymi paciorkami ułatwiającymi modlitwę. Wykonane z wielką pieczołowitością i precyzją, występują nie tylko w klasycznej formie, ale także jako różańce na rękę czy bransoletki.

Różańce srebrne na rękę

Różaniec srebrny na rękę to znakomity sposób, aby nigdy nie zapomnieć o odmawianiu codziennej koronki. Umieszczając produkt na palcu bądź przegubie, użytkownik różańca zawsze będzie mieć go przy sobie. Duży wybór różańców srebrnych sprawia, że każdy znajdzie dla siebie idealną opcję. Różańce srebrne mogą posiadać tradycyjne paciorki, jednak mogą też wyróżniać się detalami w postaci ziarenek czy ażurowych koralików. Warto zwrócić uwagę na różańce srebrne bransoletki z medalikami, na których widnieją postaci Świętych. Bransoletki te stanowią piękne uzupełnienie klasycznej biżuterii u osób, dla których wiara i modlitwa mają niebagatelne znaczenie.