Obrazki ze świętymi

Obrazki ze świętymi

Aktywne filtry

Obrazki do książeczki z wizerunkami świętych

Obrazki ze świętymi to piękne drobiazgi, które bezpośrednio przywołują życie wielu postaci Biblijnych i świętych. Są one świetną motywacją do tego, aby zagłębić się w ich historię i znaleźć wśród nich postać godną naśladowania. Stanowią również doskonały sposób, aby zapoznać najmłodszych z tajemnicami wiary przez opowieści o życiu ludzi, którzy poświęcili się Bogu. Kolorowe, pełne uroku i subtelnej ekspresji z pewnością staną się obiektami zainteresowania dzieci, a dla dorosłych drobiazgiem w codziennej modlitwie, który mają zawsze pod ręką.

Obrazki do książeczki jako drobny upominek

Dostępne w naszej ofercie małe, chrześcijańskie obrazki do książeczki  to doskonały pomysł na drobny upominek. Przeważnie dostajemy je podczas  domowej wizyty duszpasterskiej „kolędy”,  trafiają też do nas, do naszych krewnych i przyjaciół podczas różnych wydarzeń i uroczystości, rekolekcji, spotkań formacyjnych, związanych z wydarzeniami i świętami chrześcijańskimi. Na obrazkach o  standardowych,  niewielkich wymiarach z jednej strony znajdują się wizerunki świętych lub błogosławionych Kościoła katolickiego. Z drugiej natomiast nadrukowana jest modlitwa którą możemy zanosić za ich wstawiennictwem do Boga, lub krótki rys historyczny danego świętego, czy błogosławionego.  Otrzymanie takiej ryciny dla wielu osób będzie więc okazja do zapoznania się z życiorysem konkretnej postaci, która może stać się wzorem godnym naśladowania, szczególnie dla młodego człowieka.

Chrześcijańskie obrazki z modlitwami

W naszym sklepie można zaopatrzyć się w estetycznie wykonane małe obrazki z wizerunkami świętych, czy błogosławionych z przeznaczeniem zarówno dla dzieci i dorosłych. Wizerunki osób beatyfikowanych i kanonizowanych przez Kościół katolicki można nosić zawsze przy sobie, na przykład w portfelu, modlitewniku, książce czy postawić  np. na biurku. Wierni sięgają zazwyczaj po nie np. w trakcie porannego albo wieczornego pacierza, podczas podróży lub w przeddzień istotnego wydarzenia w ich życiu. W ten sposób budują nieco bardziej namacalną więź z Bogiem oraz świętymi patronami, prosząc naszego Ojca za ich wstawiennictwem. Tradycyjne obrazki sprzedajemy w paczkach liczących 100 sztuk, można więc podzielić się nimi i rozdać wśród bliskich w swoim otoczeniu.