Zestawy biżuterii

Zestawy biżuterii

Aktywne filtry

Zestawy prezentowe Biżuteria w zestawach

Elegancka biżuteria w zestawach

Szukasz idealnego prezentu dla kobiety? Nic nie uszczęśliwia Pań tak jak piękna biżuteria! A taką właśnie znaleźć można w naszych propozycjach! Oferujemy wykonaną z dbałością o wykończenia z wysokiej jakości materiałów biżuterię w zestawach, która świetnie sprawdzi się jako prezent na każdą okazję. Zestawy składają się najmodniejszych w ostatnim czasie bransoletek i pierścionków wykonanych z kamieni naturalnych. 

Piękna biżuteria w zestawach: bransoletki i pierścionki na każdą okazję 

Bransoletka z kolorowych jadeitów i hematytu z ozdobnym elementem z masy perłowej i do tego delikatny, uroczy pierścionek z jadeitów, a to wszystko zamknięte w eleganckim pudełeczku - taki prezent z pewnością ucieszy niejedną kobietę! Sprawdź, jakie zestawy biżuterii przygotowaliśmy i podaruj wybrany komplet z okazji urodzin, imienin, awansu w pracy czy pod choinkę. Zapewniamy atrakcyjne ceny, profesjonalną obsługę oraz szybką wysyłkę zamówionych produktów. Serdecznie zapraszamy do zakupów! 

Zestaw biżuterii religijnej z kamieni naturalnych

Oferowany przez nas zestaw biżuterii damskiej wykonany jest z półszlachetnych kamieni naturalnych, które zachwycają urodą i bogatą kolorystyką. Każdy element zestawu został zaprojektowany z dbałością o detale, dzięki czemu biżuteria jest trwała, odporna na działanie czynników zewnętrznych i efektownie się prezentuje. Zestaw biżuterii z kamienia naturalnego to świetny pomysł na prezent dla każdej kobiety, która lubi otaczać się pięknymi przedmiotami. Subtelny, religijny charakter bransoletki i pierścionka na co dzień będzie przypominał obdarowanej o chrześcijańskich wartościach i modlitwie, a także zainspiruje ją do wewnętrznej rozmowy z Bogiem.

Zestaw biżuterii jako ciche świadectwo wiary

Zestaw biżuterii z bransoletką i pierścionkiem subtelnie ozdobi dłoń dziewczynki, nastolatki lub dorosłej kobiety. Różnorodność wzorów ułatwi dopasowanie ozdoby do preferencji estetycznych obdarowanej. Komplet biżuterii z kamieniami naturalnymi, którą wzbogacono o subtelne symbole religijne w postaci krzyżyków, stanowi ciche, lecz zarazem mocne świadectwo wiary i  swojej przynależności do Wspólnoty Kościoła. Jest to idealny wybór dla tych, którzy pragną nosić biżuterię, która nie tylko ładnie wygląda, ale również ma głębsze znaczenie.

Zestaw biżuterii z różańcem jako narzędzie codziennej modlitwy

Modlitwa różańcowa dla katolika ma wielowymiarowe znaczenie i jest jednym z najważniejszych elementów duchowości w naszej religii. Jest to forma medytacji, podczas której wierni rozważają różne tajemnice wiary. Matka Boska zachęca, by oddawać się modlitwie różańcowej o każdej porze, ponieważ jest ona drogą do zbawienia. Dla wielu katolików różaniec jest również narzędziem duchowego wsparcia, dającym poczucie bliskości z Bogiem i Maryją.

Jest to sposób na osobiste zaangażowanie w życie modlitewne, a także na poszukiwanie duchowego pokrzepienia, pocieszenia i przewodnictwa w codziennych wyzwaniach. Różaniec służy również jako narzędzie do modlitwy wstawienniczej, zarówno w intencjach osobistych, jak i za innych ludzi, Kościoła oraz świata. Nie zawsze jednak mamy możliwość sięgnąć po pełnowymiarowy różaniec i oddać się modlitwie. Zestaw biżuterii składający się z bransoletki, której kompozycja odpowiada dziesiątce różańca, pozwoli obdarowanej skupić się na modlitwie np. w drodze do pracy, w podróży służbowej czy podczas oczekiwania w kolejce do lekarza.

Tanie komplety biżuterii religijnej w sklepie SwietyMarek.com

Piękna biżuteria nie musi kosztować kroci. Czasem od jej wartości materialnej ważniejszy jest przekaz, który ozdoba za sobą niesie oraz intencja, z jaką chcemy ją podarować bliskiej osobie. W sprzedaży mamy komplety biżuterii damskiej, na zakup których może pozwolić sobie niemal każdy. Zestawy w cenie około 100 i 150 zł cieszą się dużym zainteresowaniem i popularnością wśród naszych klientów. Zachęcamy do ich zakupu!