Módlmy się, Modlitewnik w intencji obrony życia poczętego

Módlmy się, Modlitewnik w intencji obrony życia poczętego

Indeks: 2386

6,50 zł
Dostępność: 6 szt. w magazynie
Termin dostawy: 1-2 dni robocze
Ilość

Dostawa od 15,90 zł
Wyświetl koszt wysyłki
help_outlineZapytaj o produkt
Módlmy się, Modlitewnik w intencji obrony życia poczętego

Módlmy się, Modlitewnik w intencji obrony życia poczętego

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  5 szt. - kupili Klienci do tej pory.
 

Tu dokonasz Bezpiecznych Zakupów

 

Bezpieczne Płatności - szyfrowanie SSL

Modlitewnik w intencji obrony życia poczętego – wsparcie duchowe dla matek i rodzin

Poręczny modlitewnik A6 z modlitwami za życie nienarodzonych. Zawiera modlitwy papieskie, do św. Joanny Beretty Molli, św. Gerarda i teksty z sanktuariów. Wsparcie dla matek w ciąży.

Znajdź duchowe oparcie w modlitwie za życie

Ten poręczny modlitewnik został stworzony jako konkretna pomoc dla wszystkich, którzy pragną otoczyć modlitwą życie nienarodzonych dzieci. Stanowi duchowe narzędzie wspierające matki oczekujące dziecka, rodziny oraz każdego, kto angażuje się w dzieło obrony życia. To więcej niż książeczka – to przewodnik po modlitwie, który łączy tradycję, nauczanie Kościoła i wstawiennictwo świętych w jednej, starannie opracowanej publikacji.

Co znajdziesz w środku?

Modlitewnik „Módlmy się…” oferuje bogaty wybór tekstów, które pomogą Ci wyrazić troskę o życie w różnych okolicznościach

  • ● Modlitwy papieskie – teksty autorstwa bł. Jana Pawła II i Benedykta
  • ●VI, nadające intencjom głęboki, uniwersalny wymiar.
  • ● Praktyczne narzędzia duchowe – codzienna modlitwa w dziele duchowej adopcji, nowenna oraz koronka do Dzieciątka Jezus za poczęte dzieci.
  • ● Wsparcie dla matek – specjalne modlitwy matek oczekujących dziecka, w tym modlitwa w zagrożeniu ciąży, dające poczucie bezpieczeństwa i pokoju.
  • ● Połączenie z sanktuariami – modlitwy i informacje związane z sanktuariami Matki Bożej Brzemiennej w Gdańsku Matemblewie i Wąbrzeźnie, umożliwiające duchową łączność z tymi szczególnymi miejscami.
  • ● Wstawiennictwo patronów – modlitwy i krótkie biografie św. Joanny Beretty Molli, patronki matek w stanie błogosławionym, oraz św. Gerarda Majelli, patrona dzieci nienarodzonych i dobrych porodów.

Dlaczego ten modlitewnik jest wyjątkowy?

Jego wartość leży w kompleksowym i przemyślanym doborze treści. Nie jest to przypadkowy zbiór modlitw, lecz spójna kompozycja, która prowadzi użytkownika od ogólnych intencji obrony życia, przez osobiste modlitwy matki, po konkretne wstawiennictwo świętych. Dzięki temu stanowi idealny prezent dla kobiety spodziewającej się dziecka, dla duszpasterzy rodzin, czy dla uczestników grup modlitewnych w intencji życia.

Cechy produktu:

  • ● Seria: Módlmy się...
  • ● Format: A6 (poręczny, kieszonkowy)
  • ● Liczba stron: 32
  • ● Papier: kredowy
  • ● Oprawa: miękka.

Dla kogo jest ten modlitewnik?

Ta publikacja będzie odpowiednia dla:

  • ● Kobiet w ciąży i matek oczekujących dziecka, szukających duchowego wsparcia.
  • ● Członków rodzin, którzy chcą modlić się za nienarodzone dziecko swoich bliskich.
  • ● Osób zaangażowanych w Ruch Pro-Life i dzieło duchowej adopcji.
  • ● Duszpasterzy, katechetów oraz animatorów grup parafialnych.
  • ● Każdego, kto pragnie włączyć się w modlitwę w tak ważnej intencji.

Modlitwenik zawiera modlitwy min:

  • ● Modlitwa w intencji obrony życia (bł. Jan Paweł II)
  • ● Modlitwa w intencji życia (Benedykt VI)
  • ● Modlitwa matek oczekujących dziecka
  • ● Koronka do Dzieciątka Jezus za poczęte dzieci
  • ● Modlitwa do Matki Bożej Brzemiennej w Gdańsku Matemblewie
  • ● Modlitwa do Matki Pięknej Miłości w Matemblew
  • ● ŚWIĘTA JOANNA BERETTA MOLLA – patronka matek w stanie błogosławionym i dzieci poczętych
  • ● Modlitwa za dzieci zagrożone aborcją oraz ich matki do św. Joanny Beretty
  • ● Koronka za przyczyną św. Joanny Beretty
  • ● ŚWIĘTY GERARD MAJELLA – patron dzieci, w szczególności nienarodzonych, dobrych porodów i matek, zwłaszcza w stanie błogosławionym
  • ● Litania do św. Gerarda Majelli

Zamów „Módlmy się, Modlitewnik w intencji obrony życia poczętego” i podaruj sobie lub bliskiej osobie codzienną pomoc w budowaniu kultury życia poprzez modlitwę. To inwestycja w duchowy pokój i konkretne wsparcie w jednej, eleganckiej formie.

Opis

Wysokość
15 cm
Szerokość
10 cm
Tworzywo
papier kredowy
Oprawa
zeszytowa
Stron
32

Masz pytanie?

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Powiązane produkty

Z tej kategorii polecamy: